Kontakta oss

Välkommen att kontakta oss

Berlings Glas AB
Leverans-, besöks- och faktureringsadress:
Reparatörgatan 3
302 62  Halmstad
Telefon: 035-180180
E-post: info@berlings-glas.se
www.berlings-glas.se

Företagsledning

Lennart Edholm

VD / Partner
Telefon: 035-180170
E-post: lennart.edholm@berlings-glas.se

Anders Berling

Rådgivare / Partner
Telefon: 035-180180
E-post: anders.berling@berlings-glas.se

Projektledning & Försäljning – Entreprenad

Conny Ragneman

Konstruktion / Försäljning
Telefon: 035-180184
E-post: conny.ragneman@berlings-glas.se

Henrik Lilja

Projektering & Försäljning
Telefon: 035-180194
E-post: henrik.lilja@berlings-glas.se

Ciprian Chiorean

Produktion & Konstruktion
Telefon: 0708-30 01 85
E-post: ciprian@berlings-glas.se

Projektledning & Försäljning – Villor & Uterum

Linus Ragneman

Konstruktion / försäljning
Telefon: 035-180182
E-post: linus.ragneman@berlings-glas.se

Jenny Larsson

Försäljning
Telefon: 035-180183

E-post: jenny.larsson@berlings-glas.se

Filip Paulsson

Projektledning / Projektplanering
Telefon: 035-180190
E-post: filip.paulsson@berlings-glas.se

Administration

Sören Eriksson

Ekonomichef
Telefon: 035-180197
E-post: soren.eriksson@berlings-glas.se

Ulla Johansson

Ekonomi / Projektassistent
Telefon: 035-180185
E-post: ulla.johansson@berlings-glas.se

Eva-Lena Andersson

Kundservice / Leveransbevakning
Telefon: 035-180187
E-post: eva-lena.andersson@berlings-glas.se

Montage & Produktion

Andreas Kidbom

Teamledare Montage

Glenn Andersson

Teamledare Montage

Ovidiu Bob

Teamledare Produktion

Jacek Opala

Teamledare Produktion

Bengt Dahlgren

Montage

Per-Ola Andersson

Service / Montage

Andreas Johansson

Montage

Stefan Andersson

Montage

Afrim Shabani 

Montage

Victor Lejon

Montage

Joakim Andersson

Montage

Nils-Erik Jönsson

Produktion

Erik Rytkönen

Produktion

Alexander Luukonen

Produktion

Josefin Carlsson

Produktion

Elin Ragneman

Produktion

Kamil Ogonowski

Produktion

Jörgen Bengtsson 

Produktion

Björn Perelius

Produktion

Dick Grahn

Produktion

Biko Mohanad

Produktion

Jani Tepsa

Produktion / Lageransvarig

Telefon: 035-180198
Email: jani.tepsa@berlings-glas.se