Kontakta oss

Välkommen att kontakta oss

Berlings Glas & Fasad AB
Leverans-, besöks- och faktureringsadress:
Reparatörgatan 3
302 62  Halmstad
Telefon: 035-180180
E-post: info@berlings-glas.se
www.berlings-glas.se

Företagsledning

Lennart Edholm

VD / Partner
Telefon: 035-180170
E-post: lennart.edholm@berlings-glas.se

Anders Berling

Rådgivare / Partner
Telefon: 035-180180
E-post: anders.berling@berlings-glas.se

Projektledning & Försäljning – Entreprenad

Conny Ragneman

Konstruktion / Försäljning
Telefon: 035-180184
E-post: conny.ragneman@berlings-glas.se

Henrik Lilja

Projektering & Försäljning
Telefon: 035-180194
E-post: henrik.lilja@berlings-glas.se

Ciprian Chiorean

Produktion & Konstruktion
Telefon: 0708-30 01 85
E-post: ciprian@berlings-glas.se

Projektledning & Försäljning – Villor & Uterum

Linus Ragneman

Konstruktion / försäljning
Telefon: 035-180182
E-post: linus.ragneman@berlings-glas.se

Administration

Emanuel Eriksson

Ekonomichef
Telefon: 035-180197
E-post: emanuel.eriksson@berlings-glas.se

Eva-Lena Andersson

Kundservice / Leveransbevakning
Telefon: 035-180187
E-post: eva-lena.andersson@berlings-glas.se

Amanda Schultz

Montageplanering / Projektledning / Administration
Telefon: 035-180189
E-post: amanda.schultz@berlings-glas.se

Montage & Produktion

Glenn Andersson

Teamledare Montage

Filip Paulsson

Teamledare Montage

Ovidiu Bob

Teamledare Produktion

Josefin Carlsson

Teamledare Produktion

Jacek Opala

Teamledare Produktion

Kamil Ogonowski

Teamledare Produktion

Per-Ola Andersson

Service / Montage

Victor Lejon

Montage

Lars Nielsen

Teamledare Montage

Patrik Olsson

Montage

Andreas Johansson

Produktion

Laszlo Szabo

Produktion

Erik Rytkönen

Produktion

Nils-Erik Jönsson

Produktion

Elin Ragneman

Produktion

Jörgen Bengtsson 

Produktion

Dick Grahn

Produktion

Biko Mohanad

Produktion

Beni Janjetovic

Produktion

Cristian Peres

Produktion

Julia Glaad Andersson

Produktion

Alexander Luukonen

Produktion

Bengt Dahlgren

Produktion

Stefan Andersson

Produktion

Jani Tepsa

Produktion / Lageransvarig

Telefon: 035-180198
Email: jani.tepsa@berlings-glas.se