Kontakta oss

Välkommen och kontakta oss

Berlings Glas AB
Leverans-, besöks- och faktureringsadress:
Reparatörgatan 3
302 62  Halmstad
tel: 035 180180
e-post: info@berlings-glas.se
www.berlings-glas.se

 

Sälj och ekonomi

Lennart Edholm

VD, ägare
Telefon: 035-180170
Email: lennart.edholm@berlings-glas.se

Anders Berling

Rådgivare, ägare
Telefon: 035-180180
Email: anders.berling@berlings-glas.se

Henrik Berntsson

Projektering, sälj
Telefon: 035-180194
Email: henrik.berntsson@berlings-glas.se

Conny Ragneman

Försäljning, kalkyl- och konstruktion
Telefon: 035-180184
Email: conny.ragneman@berlings-glas.se

Linus Ragneman

Säljare privatmarknad
Telefon: 035-180182
Email: linus.ragneman@berlings-glas.se

Ulla Johansson

Projektassistent
Telefon: 035-180185
Email: ulla.johansson@berlings-glas.se

Eva-Lena Andersson

Kundservice administration
Telefon: 035-180187
Email: eva-lena.andersson@berlings-glas.se

Sören Eriksson

Ekonomi
Telefon: 035-180197
Email: soren.eriksson@berlings-glas.se

Montage

Filip Paulsson

Montageplanerare
Telefon: 035-180 190
Email: filip.paulsson@berlings-glas.se

Andreas Kidbom

Teamledare montage
Telefon: 0708-30 01 88
Email: andreas.kidbom@berlings-glas.se

Glenn Andersson

Teamledare montage
Telefon: 0733-300490
Email: glenn.andersson@berlings-glas.se

Bengt Dahlgren

Montör

Stefan Andersson

Montör

Victor Lejon

Montör

Erik Rytkönen

Montör

Andreas Johansson

Montör

Produktion

Ciprian Chiorean

Produktion & konstruktion
Telefon: 0708-30 01 85
Email: ciprian@berlings-glas.se

Per-Ola Andersson

Service
Telefon: 0709822601
Email: per-ola.andersson@berlings-glas.se

Jani Tepsa

Inköp och beredning
Telefon: 0721-94 70 86
Email: jani.tepsa@berlings-glas.se

Björn Perelius, Verkstadsmontör

Kamil Ogonowski , Bearbetning

Nils-Erik Jönsson, Verkstadsmontör

Ovidiu Bob, Bearbetning

Jacek Opala, Bearbetning

Lager

Jörgen Bengtsson, Lager
Telefon: 0708300191
Email: lager@berlings-glas.se

Kontakta oss