Kontakta oss

Välkommen och kontakta oss

Berlings Glas AB
Leverans och besöksadress:
Reparatörgatan 3
302 60 Halmstad
Box 4123
300 04 Halmstad
tel: 035 180180
e-post: info@berlings-glas.se
www.berlings-glas.se

 

Sälj och ekonomi

Anders Berling, VD
Telefon: 0708-30 01 80
Email: anders.berling@berlings-glas.se

Artur Helleklev, Vice VD
Telefon: 035-180183
Email: artur.helleklev@berlings-glas.se

Elin Mared, Säljansvarig premium partner
Telefon: 035-180182
Email: elin.mared@berlings-glas.se

Jonas Höjman, Projektledare och upphandlingsansvarig
Telefon: 035-180190
Email: jonas.hojman@berlings-glas.se

Per Jönsson, Sälj- och projektansvarig
Telefon: 035-180194
Email: per.j@berlings-glas.se

Ulla Johansson, Projektassistent
Telefon: 035-180185
Email: ulla.johansson@berlings-glas.se

Conny Ragneman, Kalkyl- och konstruktionsansvarig
Telefon: 035-180184
Email: conny.ragneman@berlings-glas.se

Sofie Mared, CFO. Föräldraledig
Telefon: 035-180189
Email: sofie.mared@berlings-glas.se

Sara Mared, Ekonomiansvarig
Telefon: 035-180188
Email: sara.mared@berlings-glas.se

Fanny Tofte Siösteen, Ekonomiassistent
Telefon: 035-7779179
Email: fanny.tofte.siosteen@berlings-glas.se

Montage

Ivanko Azinovic, Montageledare
Telefon: 0708-30 01 93
Email: ivanko@berlings-glas.se

Andreas Kidbom, Teamledare montage
Telefon: 0708-30 01 88
Email: andreas.kidbom@berlings-glas.se

Glenn Andersson, Montör

 

Victor Lejon, Montör

Bengt Dahlgren, Montör

Stefan Andersson, Montör

 

Arber Mazreku, Montör

Filip Paulsson, Montör

Erik Rytkönen, Service

 

Nils-Erik Jönsson, Service

Produktion

Ciprian Chiorean, Produktionsansvarig
Telefon: 0708-30 01 85
Email: ciprian@berlings-glas.se

Eva-Lena Andersson, Inköp och leveransbevakning
Telefon: 0708-77 80 30
Email: eva-lena.andersson@berlings-glas.se

 

Per-Ola Andersson, Teamledare
Telefon: 0709-82 26 01
Email: per-ola@andersson@berlings-glas.se

Jörgen Bengtsson, Verkstadsmontör

Lina Persson, Verkstadsmontör

Björn Perelius, Verkstadsmontör

Andreas Johansson, Verkstadsmontör

 

Ovidiu Bob, Bearbetning

Anel Veledar, Bearbetning

 

Lager

Jani Tepsa, Lageransvarig
Telefon: 0721-94 70 86
Email: jani.tepsa@berlings-glas.se