Kontakta oss

Välkommen och kontakta oss

Berlings Glas AB
Leverans-, besöks- och faktureringsadress:
Reparatörgatan 3
302 62  Halmstad
tel: 035 180180
e-post: info@berlings-glas.se
www.berlings-glas.se

 

Sälj och ekonomi

Anders Berling, VD
Telefon: 0708-30 01 80
Email: anders.berling@berlings-glas.se

Linus Ragneman, Säljare Privatmarknad
Telefon: 035-180182
Email: linus.ragneman@berlings-glas.se

Conny Ragneman, Försäljning, Kalkyl- och konstruktion
Telefon: 035-180184
Email: conny.ragneman@berlings-glas.se

Ulla Johansson, Projektassistent
Telefon: 035-180185
Email: ulla.johansson@berlings-glas.se

Eva-Lena Andersson, Kundservice administration
Telefon: 035-180187
Email: eva-lena.andersson@berlings-glas.se

Sören Eriksson, Ekonomi 
Telefon: 035-180197  
Email: soren.eriksson@berlings-glas.se

Montage

Filip Paulsson, Montageplanerare
Telefon: 035-180 190
Email: filip.paulsson@berlings-glas.se

Andreas Kidbom, Teamledare montage
Telefon: 0708-30 01 88
Email: andreas.kidbom@berlings-glas.se

Glenn Andersson, Teamledare montage
Telefon: 0733-300490 
Email: glenn.andersson@berlings-glas.se

Bengt Dahlgren, Montör

Stefan Andersson, Montör

 

Victor Lejon, Montör

Andreas Johansson, Montör

 

Erik Rytkönen, Montage

 

Produktion

Ciprian Chiorean, Produktion & Konstruktion
Telefon: 0708-30 01 85
Email: ciprian@berlings-glas.se

Per-Ola Andersson, Service
Telefon: 0709822601
Email: per-ola.andersson@berlings-glas.se

Jani Tepsa, Inköp och Beredning
Telefon: 0721-94 70 86
Email: jani.tepsa@berlings-glas.se

Björn Perelius, Verkstadsmontör

Nils-Erik Jönsson, Verkstadsmontör

Ovidiu Bob, Bearbetning

Jacek Opala, Bearbetning

Lager

Jörgen Bengtsson, Lager
Telefon: 0708300191
Email: lager@berlings-glas.se

Kontakta oss